Serwis prawo-pracy.pl
FAQFAQ  SzukajSzukaj Zaloguj
Zwolnienie l-4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Wynagrodzenie podczas choroby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mila1973

PostWysłany: Czw, 22 Gru 2016, 10:47    Temat postu: Zwolnienie l-4 Odpowiedz z cytatem

WWitam pracuje na 1/2 etatu w MCDonalds. Mam na grudzień wyznaczone około 110godzin pracy z czego 58godz już przepracowalem. A teraz rozłożyła mnie choroba i IDE właśnie do lekarza pewnie dostanę zwolnienie do końca roku, bo jest bardzo nieciekawie. I teraz pytanie, w przypadku otrzymania tego zwolnienia do końca roku te 52godz które mi zostały w grafiku do końca grudnia do przepracowania będą wszystkie liczone do wypłaty ( jako te 80% ) czy będzie jakieś zmniejszanie tych godzin, itp?
Dziękuje za odpowiedź!
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
midka
Moderator
Moderator

PostWysłany: Czw, 22 Gru 2016, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będą liczone zgodnie z grafikiem.
Powrót do góry
grzegorz3212

PostWysłany: Czw, 28 Lis 2019, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pracowałem przy produkcji na taśmie. Przez tą samą pozycję nabawiłem się kontuzji kolana. Na szczęście znalazłem dobrego ortopede, dzięki któremu zyskałem pełną sprawność. Niestety szef podczas podwyżek w pracy nie podniósł pensji tylko mnie. czy jest to uzasadnione? Długi okres chorobowego mógł to spowodować?
Powrót do góry
midka
Moderator
Moderator

PostWysłany: Sob, 30 Lis 2019, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego, z czego wynikały podwyżki. Czy z wykonania jakiegoś zadania przez pozostałych pracowników czy ogólnie wszyscy otrzymali w związku z dobrą sytuacją finansową firmy, pozyskanym kontraktem itp.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Wynagrodzenie podczas choroby Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: