Serwis prawo-pracy.pl
FAQFAQ  SzukajSzukaj Zaloguj
Zasady udzielenia urlopu - kiedy prosić o urlop

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Urlop następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marek.l5

PostWysłany: Sob, 17 Paź 2020, 09:05    Temat postu: Zasady udzielenia urlopu - kiedy prosić o urlop Odpowiedz z cytatem

Witam.
Z góry przepraszam jeżeli skierowałem to do nieodpowiedniego działu.

Jestem zatrudniony na umowe o prace na czas nieokreślony , pracuję w tej firmie już ponad 10 lat.
Pracy w firmie jest bardzo dużo , i każde "proszenie" o urlop jest traktowane jak " nie chce Ci się robić "

Proszę o wyjaśnienie mi zasady udzielania urlopu. Ne chodzi mi teraz o urlop ciągły zaplanowany 14 dniowy. Ale o urlop : jeden , dwa dni które jest mi potrzebne ?
Ile wcześniej muszę to zgłosić ? Ze taki urlop potrzebuję ? Czy jeżeli potrzebuję jeden dzień urlopu , to mogę go zgłosić odpowiednio jeden dzień wcześniej ?

Rozumiem , że mam do wykorzytania tzw. urlop na żadanie w wymiarze 4 dni w roku kalendarzowym , i mogę o niego prosić najpóżniej w ten sam dzień przed rozpocząciem pracy.
Czy mam to gdzieś zaznaczone że właśnie ten urlop na żądanie został wykorzystany ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Urlop następny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: